W każdym pomieszczeniu w domu można zadbać o wysoką estetykę i funkcjonalność. Oprócz oryginalnych mebli warto mieć na uwadze praktyczne wyposażenie dodatkowe, które podwyższa standard mieszkania. Jednym z takich przykładów są nowoczesne przesłony okienne, które oferowane są przez producentów w różnych wymiarach i ciekawych stylach.

Na które przesłony okienne warto zwrócić uwagę?

Jednym z ciekawych wariantów przesłon okiennych są żaluzje bambusowe. Taka dekoracja okna wygląda bardzo stylowo i pasuje do różnych trendów aranżacyjnych. Co ważne, polecane są różne warianty kolorystyczne – czarne, brązowe i beżowe, białe. W zależności od upodobań domowników oraz specyfiki wnętrza można wybrać najodpowiedniejszy model.

Przy zakupie należy zwrócić uwagę na typ montażu, ponieważ dostępne są bambusowe żaluzje przeznaczone do montażu na listwie przyszybowej, skrzydle okiennym, wnętrzu okna lub do ściany. Co istotne – można również wybrać szerokość lamelek. Przesłony bambusowe doskonale nadają się nie tylko do pokoju, ale tez do łazienki czy kuchni.