Wymiana i zwroty

ZWROTY

Każdy Konsument ma prawo odstąpienia od zawartej umowy w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia. W takim przypadku uznaje się, że umowa nie została zawarta, a strony zwracają sobie wzajemne świadczenia (tj. Konsument zwraca kupiony towar, a Sprzedawca zwraca cenę zapłaconą przez Konsumenta).

Skorzystanie z tego prawa jest możliwe, jeśli Kupujący spełnia poniższe warunki:

  • produkt nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób uszkodzony,
  • do zwracanego produktu dołączony jest paragon fiskalny, ew. gwarancja oraz wypełniony formularz zwrotu,  który można otrzymać na żądanie pisząc na mail kontakt@ecobamboo.pl

 

W przypadku, gdy Kupujący zwróci Sprzedającemu produkt, który nie spełnia powyższych wymagań, Sprzedający odeśle go na koszt Kupującego.

Gwarantujemy zwrot kwoty równej cenie towaru + koszty przesyłki. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni roboczych przelewem bankowym na wskazane konto.

REKLAMACJE

W chwili odbioru towaru od listonosza/kuriera prosimy Państwa o uważne sprawdzenie stanu opakowania przesyłki. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia opakowania lub taśmy zabezpieczającej prosimy o spisanie protokołu reklamacyjnego z kurierem i niezwłoczne skontaktowanie się z nami. Wszelkie reklamacje z tego tytułu będą uwzględniane jedynie po dostarczeniu podpisanego przez Państwa i kuriera protokołu reklamacyjnego.

Wszystkie towary w ofercie sklepu są fabrycznie nowe, jeśli jednak, po otrzymaniu towaru znajdą w nim Państwo wady fizyczne prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, a następnie odesłanie go na adres OUI BEAUTY, Partyzantów 28/3, 65-001 Zielona Góra , Polska,  NIP 9291811416, +48 536994401, kontakt@ecobamboo.pl.

Aby reklamacja została rozpatrzona, powinni Państwo dołączyć do zwracanego produktu gwarancję oraz wypełniony formularz zwrotu.