Sofy designerskie z oferty Studia Mebli bowArte Wrocław

Wyjątkowe kolory, niesamowite faktury i niebanalne meble to podstawa nowoczesnych wnętrz. Piękne aranżacje i innowacyjne realizacje, które przykuwają wzrok i dają wygodę można obejrzeć w Showroom'ach. BowArte to wyjątkowe i niepowtarzalne Studio Mebli, posiadające własny showroom i wiele propozycji w zakresie tworzenia nowoczesnych, klimatycznych i funkcjonalnych przestrzeni.

Designerskie sofy Wrocław

Designerskie sofy z oferty bowArte Wrocław fot.1

W ofercie znajdują się meble nowoczesne, nawiązujące do stylu industrialnego, glamour, a także meble w stylu vintage, pozwalające na życie w zgodzie z filozofią less waste. Takie oryginalne i ponadczasowe meble oraz dodatki pomagają jeszcze bardziej podkreślić oryginalność stylizacji pomieszczeń, a także nadać dodać im niepowtarzalnego uroku.

Designerskie sofy Wrocław

Designerskie sofy z oferty bowArte Wrocław fot.2

Oferowane meble, to wyselekcjonowane dzieła polskich rzemieślników. BowArte to miejsce otwarte na współpracę, dlatego stwarza możliwość wypożyczenia mebli do sesji zdjęciowych oraz homestagingu. Ponadto firma organizuje wydarzenia mające na celu premiery produktów i ich kampanie promocyjne.

Studio Mebli bowArte

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
5531630558
REGON
383084129
Siedziba
ul. Tęczowa 79 52-007 Wrocław