Sklep Winrol – żaluzje drewniane Olsztyn

Firma WinRol z Wrocławia jest przedsiębiorstwem, którego wszystkie działania są prowadzone w sposób profesjonalny. Dotyczy to wytwarzanych produktów oraz świadczonych usług. Jeśli zamieszkujecie Państwo stolicę Dolnego Śląska lub też okolice tejże miejscowości i szukacie do swojego lokum na przykład rolet klasycznych, rzymskich albo dachowych, to zdecydowanie warto nawiązać kontakt z powyższym podmiotem gospodarczym.

Żaluzje drewniane Olsztyn

Żaluzje drewniane ze sklepu WinRol fot.1

Składa się na to kilka przyczyn. Na samym początku możecie liczyć na wycenę oraz doradztwo dostosowane do Waszych indywidualnych potrzeb. Kiedy już zdecydujecie się Państwo na skorzystanie z usług, na każdy wyrób oraz usługę otrzymacie 2-letnią gwarancję.

Żaluzje drewniane Olsztyn

Żaluzje drewniane ze sklepu WinRol fot.2

Oprócz wymienionych powyżej rolet, w propozycji firmy znajdziecie także zasłony oraz żaluzje wykonane z aluminium oraz drewna. Jeżeli chodzi o ten ostatni produkt, to drewniane żaluzje oraz bambusowe, bo takie też znajdziecie w ofercie, cieszą się coraz większym powodzeniem. Ma na to wpływ fakt, iż połączenie funkcjonalności tej zasłony okiennej z eleganckim wyglądem doskonale pasuje do każdego rodzaju wnętrza, zarówno klasycznego jak i industrialnego.

WinRol Rolety i Żaluzje

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8982119415
REGON
022023461
Siedziba
Al. gen. Józefa Hallera 78/2a 53-324 Wrocław