Sklep Ortopedyczny Med-Orth

Buty ortopedyczneSprzęt ortopedyczny musi zostać dopasowany z uwzględnieniem potrzeb każdego pacjenta. W grę bardzo często wchodzi odzyskanie sprawności, dlatego trzeba zwrócić uwagę na to, jakie potrzeby ma każdy pacjent. Takie podejście zapewnia Med-Orth, gdzie już teraz Was zapraszamy. Cieszymy się z tego, że możemy Wam zaprezentować ofertę z naszego sklepu, która zaprezentowana jest w całości na stronie internetowej.

Zapraszamy do odwiedzin. Otrzymacie u nas m.in.: różnego rodzaju stabilizatory, wózki inwalidzkie, poduszki ortopedyczne, prostotrzymacze, jak również piłki rehabilitacyjne, buty ortopedyczne. Nie pomijamy również tych osób, które musiały zmierzyć się z amputacją kończyn.

Pomożemy również w tym względzie, starając się zapewnić także dofinansowanie. Dzięki temu za cały sprzęt zapłacicie zdecydowanie niższą cenę. Powrót do codzienności będzie łatwiejszy. Zaufajcie ludziom, którzy cieszą się dobrą opinią wśród wielu pacjentów. Wasze dobro leży nam na sercu, dlatego warto się do nas zgłosić.

Med-Orth

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8990027389
REGON
930326316
Siedziba
Kościuszki 173 50-438 Wrocław