Sklep internetowy Kwietnik – wszystko do ogrodu

kwietnik

Sklep internetowy Kwietnik powstał z myślą o kliencie, który ceni sobie designerskie meble ogrodowe, efektowne rośliny i funkcjonalne akcesoria niezbędne podczas wypoczynku na tarasie, balkonie czy własnym ogrodzie. Przedsiębiorstwo przygotowało dla wszytych zainteresowanych przepiękne rośliny doniczkowe, które staną się modną, ozdobą domów, mieszkań, biur oraz lokali użyteczności publicznej i obiektów gastronomicznych.

Sklep Kwietnik proponuje również wygodne krzesła, huśtawki, a także funkcjonale stoliki i ławy. Dodatkowo na kontrahentów czekają meble wypoczynkowe, pozwalające na błogi relaks. Ogromny wybór produktów z drewna, aluminium, stali, a także bogata paleta barw i wzorów, oraz niezwykła różnorodność kwiatów, drzewek i krzewów sprawiają, że Kwietnik to zdecydowany lider w swojej branży.

Portal łączy w sobie strony ogłoszeniowe z witrynami aukcyjnymi, dając w całości odbiorcy jedyną w swoim rodzaju miejsce, gdzie znajdzie wszystko, co odmieni jego ogród, balkon oraz taras. Konkurencyjne ceny, doświadczona obsługa.

Sklep internetowy Kwietnik

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8982214585
REGON
362786046
Siedziba
ul. Gazowa 40/56 50-513 Wrocław