Przychodnia Weterynaryjna OptoVet Wrocław

OptoVet jest przychodnią weterynaryjną specjalizująca się w okulistyce dla zwierząt, głównie psów i kotów. Weterynarz poza profesjonalnym podejściu do chorób oczu, może wykonać liczne badania i zabiegi mające na celu podniesienie jakości życia oraz zadbanie o zdrowie pupili. W zakres usług weterynaryjnych wchodzą kardiochirurgia, chirurgia laserowa, wizyta stomatologiczna, badanie słuchu, wizyta neurologiczna.

Weterynarze poza leczeniem oferują liczne działania z zakresu profilaktyki, takie jak szczepienia przeciwko chorobom zakaźnym, zabezpieczenia przed kleszczami i pchłami, szczepienia przeciw wściekliźnie, odrobaczanie, miareczkowanie, elektroniczne znakowanie i wystawianie paszportów.

Dodatkowo weterynarz wykona specjalistyczne badania laboratoryjne, takie jak testy cytologiczne, badania moczu i kału, badania mikrobiologiczne i cytologiczne, oraz badania biochemiczne i morfologiczne krwi. Istnieje także możliwość wykonania USG (FAST, jednego narządu, specjalistycznego) i RTG (głowy, brzucha, kręgosłupa i innych części ciała).

Przychodnia Weterynaryjna OptoVet

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8952114212
REGON
366321634
Siedziba
ul. Aleja Poprzeczna 72 51-167 Wrocław