Poradnia Psychologiczna Ego Progres – psycholog uzależnień Wrocław

Obniżony nastrój, niska wiara w siebie i zaburzenia odżywiania to coraz częściej pojawiająca się trudności w funkcjonowaniu dzieci, ale nie tylko. Zaburzenia te nie muszą zabierać radości z życia i go uprzykrzać. Warto zgłosić się po pomoc do psychologa czy psychoterapeuty. Ego Progres jest miejscem w którym nie tylko można opowiedzieć o trudnościach, ale również poznać mechanizmy ich powstawania i skutecznie się z nimi uporać.

Psycholog uzależnień Beata Majewska – poradnia Ego Progres Wrocław

Zespół psychoterapeutów cechuje empatia i chęć pomocy pacjentom. Wśród zatrudnionych osób znajdują się seksuolog, terapeuta uzależnień, psycholog i psychodietetyk. Konsultacje to początek współpracy, która może znacząco zmienić życie na lepsze, niwelując problemy.

Psycholog uzależnień – poradnia Ego Progres Wrocław

Poradnia daje możliwość odbywania terapii w języku angielskim i polskim, online lub stacjonarnie. dodatkowo na życzenie pacjenta może zostać sporządzana opinia psychologiczna lub diagnoza psychologiczna(wydanie diagnozy jest uzależnione od użytego testu diagnostycznego). Poradnia wymaga opłaty rezerwacyjnej.

Poradnia Psychologiczna Ego Progres

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8971877218
REGON
385774306
Siedziba
pl. Solny 13/52 50-061 Wrocław