Klinika dermatologii i medycyny estetycznej Soft Skin Wrocław

Klinika Soft Skin zajmuje się wszelkiego rodzaju zabiegami i konsultacją z zakresu medycyny estetycznej i nie tylko. Poza zabiegami kosmetycznymi spośród dużego wyboru dostępnych peelingów, w ofercie znajduje się dermatologia i dermatochirurgia dla wszelkich chorób i spraw dotyczących skóry.

Zabiegi w klinice dermatologicznej Soft Skin Dermaclinic fot.1

Poza zabiegami zakresu medycyny estetycznej, klinika oferuje także konsultacje psychologiczne oraz wsparcie dietetyka, niezależnie od tego, jaki jest nasz cel – a także często związane z tym modelowanie sylwetki. Zabiegi depilacji laserowej są wykonywane na najwyższym poziomie i obejmują całe ciało. Sesje są bezbolesne i trwają wyjątkowo krótko – nawet poniżej 10 minut, czyli idealne dla osób zabieganych.

Zabiegi w klinice dermatologicznej Soft Skin Dermaclinic fot.1

Zabieg ten można wykonać bez względu na grubość, kolor czy miejsce wystąpienia owłosienia; nie wpływa to na jego skuteczność, tak samo jak opalenizna czy karnacja pacjenta. Zaletą depilacji jest to, że niszczy ona owłosienie, co oznacza gładką skórę przez dłuższy okres czasu. Depilację można wykonywać niezależnie od pory roku.

Soft Skin Dermaclinic

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
7532154115
REGON
021847160
Siedziba
ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław