Firma Senator – nowoczesne meble na wymiar

Senator to firma, która od wielu lat produkuje szafy na wymiar, które wyposażone są w innowacyjne systemy drzwi przesuwnych. Oferta obejmuje szafy wnękowe z drzwiami przesuwnymi, szafy na wymiar, garderoby, szafy przesuwne. Działalność firmy Senator rozpoczęła się już w 1993 roku we Wrocławiu. Każde zamówienie realizowane jest w oparciu o indywidualne preferencje klientów.

Meble na wymiar z firmy Senator Wrocław fot.1

Szafy na wymiar idealnie sprawdzą się zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Systemy drzwi przesuwnych opatrzone są 7-letnią gwarancją. Klienci mogą dodatkowo spersonalizować swoje szafy przesuwne, a to za sprawą grafiki foto. W przypadku małych powierzchni klienci bardzo często decydują się na zlecenie zabudowy, która w maksymalny sposób wykorzystuje dostępna przestrzeń.

Meble na wymiar z firmy Senator Wrocław fot.2

Firma Senator odpowiada na potrzeby klientów i oferuje wszystkie te usługi w dogodnej cenie. Produkty firmy Senator stanowią integralną część każdego wnętrza przy zachowaniu jego pełnej funkcjonalności. Szafy Senator cechuje niezwykła estetyka i jakość.

Meble Senator

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8981027148
REGON
930210370
Siedziba
ul. Braniborska 14 53-680 Wrocław