Firma Meble Drzazga – kuchnie na wymiar Wrocław

Meble Drzazga to przedsiębiorstwo z siedzibą we Wrocławiu. Działa od 35 lat na rynku. Specjalizuje się w realizowaniu projektów mebli, a także kuchni pod zamówienie. Projekty są zgodne z wytycznymi klienta, meble stworzone pod konkretne wymiary. Wśród nich wymienić można garderoby, zabudowy, szafy oraz meble biurowe i łazienkowe. W ramach działalności firmy, możliwe jest skorzystanie z montażu ze strony fachowców.

Kuchnie na wymiar Wrocław

Kuchnie na wymiar - realizacja Drzazga Wrocław fot.1

Ponadto firma jest w stanie dokonać wymiany i montażu frontów kuchennych. Specjaliści dokonują montażu frontów lakierowanych, akrylowych, drewnianych. Nie zapomniano także o tych wykonanych z płyty laminowanej oraz fornirowanych.

Kuchnie na wymiar Wrocław

Kuchnie na wymiar - realizacja Drzazga Wrocław fot.2

Oprócz czynności związanych z branżą meblarską przedsiębiorstwo zajmuje się dystrybucją sprzętu AGD. Można nabyć sprzęt spośród wszystkich znanych marek dostępnych na rynku. Sprzęt zostanie zamówiony, a także dostarczony bezpośrednio do klienta. W razie problemów związanych z wyborem specjaliści pomogą wybrać odpowiedni asortyment.

Kuchnie na wymiar Wrocław

Kuchnie na wymiar - realizacja Drzazga Wrocław fot.3

Na stronie można zapoznać się z recenzjami wcześniejszych klientów. Udostępniono także zdjęcia z projektów zrealizowanych przez Meble Drzazga.

Meble Drzazga

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
7471695643
REGON
022084741
Siedziba
ul. Karmelkowa 66 52-319 Wrocław