Contour Studio Kosmetologia Estetyczna Wrocław

Contour Studio Kosmetologia Estetyczna to miejsce na mapie Wrocławia, gdzie klienci otoczeni są najlepszymi specjalistami z zakresu medycyny estetycznej. Założycielką studia jest mgr Weronika Pióro, która jest dyplomowanym kosmetologiem i linergistką. Zabiegi kosmetyczne wykonywane są w oparciu o najnowsze technologie – radiofrekwencję bezigłową, oksyabrazję, karboksyterapię, a także hydropeeling.

Klinika specjalizuje się w wykonywaniu pigmentacji brwi oraz usuwaniu makijażu permanentnego. Ponadto klientom oferowane są zabiegi niwelujące wszelkie niedoskonałości – pajączki, zaskórniki, rozstępy, blizny. W ofercie można również znaleźć terapie peelingowe, które skutecznie pomagają w pozbyciu się trądziku młodzieńczego.

Jednak prawdziwym hitem w Contour Studio jest depilacja laserowa. Klienci cenią sobie bezbolesne zabiegi, które są nie tylko komfortowe ale i efektywne. Depilacja wykonywana jest przy użyciu najwyższej jakości sprzętu – Leonardo Hyper Pulse. Contour Studio to wyjątkowe miejsce, do którego zawsze się wraca.

Contour Studio

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8971634131
REGON
020606738
Siedziba
ul. Legnicka 55/U5 54-203 Wrocław